KWS en Snakeware tekenen 5 jarig contract op Koninklijke Hardzeildag
Tekenen sponsorcontract op koninklijk getinte Harzeildag bijzonder
Het tekenen van het sponsorcontract tijdens deze koninklijk getinte Hardzeildag door Ate van de Meer namens de directie van Snakeware en de heer Jaitie Dijkstra, voorzitter van de KWS, maakt de langdurige samenwerking tussen beide organisaties heel speciaal. Helemaal vanuit de gedachte dat het de KWS was die aan Ate van der Meer van Snakeware in 2001 de ruimte gaf om tijdens de Sneekweek van 2001 voor Prins Willem Alexander en zijn destijds verloofde Maxima Zorreguieta een demonstratie van de Sneekweek website te verzorgen.
Snakeware is namelijk al sinds 2000 sponsor van de KWS en de Sneekweek en ziet met het tekenen van het nieuwe langdurige sponsorcontract de plezierige samenwerking met de Koninklijke Watersportvereniging Sneek en haar gedreven en enthousiaste vrijwilligers geborgd. De KWS is zeer tevreden met de inbreng van de mensen van Snakeware. Inschrijving via de site www.sneekweek.nl, aanmelden als lid, online betalingen, vermeldingen van de uitslagen, online maken en sturen van nieuwsbrieven en allerlei actualiteiten wordt allemaal eenvoudig mogelijk gemaakt door het CMS en de website die Snakeware voor de Sneekweek realiseert.
Sneekweekwebsite trekt alweer tienduizenden unieke bezoekers
Zo trekt, een aantal dagen voorafgaand aan het grootste zeilevenement van Europa, de website alweer tienduizenden unieke bezoekers. Tijdens het evenement loopt dit traditiegetrouw stevig op, zo laat Snakeware weten. Dit jaar zijn de verwachtingen wederom hoog gespannen i.v.m. de uitzendingen van het Sneekweekjournaal op SBS 6, waar Snakeware één van de sponsors is. De aandacht die Sneekweek in de pers krijgt is ook goed terug te zien in de bezoekersaantallen. Zo was de berichtgeving over het voorgenomen bezoek van Hare Majesteit de Koningin aan de 75ste Sneekweek alleen al goed voor duizenden unieke bezoekers de afgelopen dagen.
Wilt u ook een gebruiksvriendelijke website op basis van ons CMS?Bel met Ate van der Meer of Ewoud Faber om de mogelijkheden vrijblijvend te bespreken. Ons telefoonnummer is 0515 - 43 18 95. Ons contactformulier invullen kan natuurlijk ook. |