Maak gebruik van emotie

Wij zijn onderweg! De sfeer is geweldig, want wij gaan op vakantie. De auto zit bomvol ski- en snowboardspullen. Oostenrijk, here we come!

 

Je zal nu wel denken: “Wat leuk, maar waarom vertel je ons dit?” Ik wil jullie meenemen in de emotionele achtbaan van het boeken van een vakantie. Want een vakantie begint niet op de vakantiebestemming. Er gaat een hele reis van ups en down aan vooraf. Hoe kun je als aanbieder van vakanties op deze emoties inspelen zodat je voor de klant de ideale / fantastische ervaring geeft, zowel voor, tijdens als na de vakantie?

 

Reisproces

 

Proces Experience
Oriëntatie In gedachten al op je vakantiebestemming
Zoeken Surfen en vergelijken
Selecteren Keuzestress, maak ik wel de juiste keuze?
Boeken We gaan op vakantie!
Plannen Het voor beleven van de vakantie, wat gaan wij allemaal doen?
Vertrekken Heb ik alles wel mee?
Vakantie Ontspannen en genieten
Terugkomst De wasmachine kan weer aan
Delen Herinneringen ophalen en vakantiefoto's bekijken / delen

 

 

Zoals je ziet is de reis van oriëntatie tot het delen van ervaringen een proces van veel emotie. Zo zijn er momenten van blijheid, maar ook momenten van onzekerheid en stress. Als vakantie aanbieder kun je hier je processen op afstemmen, zodat je op de juiste momenten de juiste informatie verstrekt.

 

Maak het voor de klant een zo optimaal mogelijke experience. Zet je middelen op de juiste manier in, op het juiste moment en dan zie je de bezoeker zeker één of meerdere keren op één van je bestemmingen.

 

Meer weten over dit onderwerp, neem dan contact op met Ewoud Faber via het contactformulier of bel 0515 431 895.