Online rebranding Feenstra in recordtijd

Feenstra, met ruim 850 medewerkers de grootste onafhankelijke allround energie service provider van Nederland, gaf aan Snakeware opdracht om de online rebranding voor haar rekening te nemen. Deze mooie opdracht, bestaande uit concept, creatie en implementatie inclusief online en content marketing, is door een dedicated team in nauwe samenwerking met Feenstra in slechts 3 weken gerealiseerd & eind 2013 stilletjes gelanceerd.


Wederom werd gekozen voor de robuuste content management software van Snakeware voor het bouwen en beheren van de fraaie, frisse website waarin de rebranding van Feenstra tot in detail is uitgevoerd. Online wordt voor Feenstra een substantiële driver voor het realiseren van de marketing doelstellingen voor de consumenten en de zakelijke markt.

 

De nieuwe Feenstra branding wordt door relevante fotografie ondersteund

De projectteams van Feenstra en Snakeware werken ook na de oplevering intensief samen aan het door ontwikkelen van de online strategie. Vanuit de veelzijdige content management software van Snakeware wordt hier helder en krachtig inhoud aan gegeven.

 

Miranda van Amerongen, projectleider van Feenstra, zegt: "Snakeware is onze strategische partner voor online dienstverlening. Een enthousiast en gedegen internetbureau, dat met ons in recordtijd de online rebranding tot in detail heeft weten neer te zetten.”

 

Ate van der Meer, Marketing & Sales Director van Snakeware, is trots op de samenwerking en zegt: "Op strategisch en conceptueel niveau zijn wij enorm gegroeid. Voor Feenstra heeft dit een inspirerende en vernieuwende portaal opgeleverd, waarmee zij zichzelf sterk onderscheiden in de Nederlandse markt.” “Daarnaast hebben wij het team van Feenstra ondersteund bij content creatie en implementatie om daarmee samen goed en snel de gehele nieuwe website van de juiste inhoud te voorzien”, vult Toine Dinkelberg, Directeur Strategy & Marketing bij Snakeware, aan.

 

Dinsdag 7 januari kwam het online team van Feenstra op bezoek bij Snakeware in de Gashouder om daar samen een aantal puntjes op de i te zetten en de voorbereidingen te treffen voor verdere uitbreidingen en vernieuwingen.