Snakeware is FD Gazelle 2013


Snakeware maakt robuust en onderscheidend werk dat klanten op voorsprong zet voor elk medium met een digitale component. Wij smelten marketing, creativiteit en technologie samen waardoor waarde gecreëerd wordt voor onze klanten. Wij ontwikkelen digitale applicaties die ertoe doen en impact hebben op de business van onze klanten en de innovatie van hun business modellen.

 

Dit doen wij door onze klanten te voorzien van onze eigen unieke software voor het beheren van elk medium met een digitale component. Deze software noemen wij Snakeware CMS, een meertalig “state of the art” multichannel content management systeem. Informatie wordt in één centrale bron beheerd en informatie kan op afroep eenvoudig worden doorgeplaatst op de verschillende informatiekanalen als website(s), intranet, narrowcasting schermen, social media, print en mobiel.

 

Deze software bieden wij al sinds 2000 aan, wordt continu voor onze klanten doorontwikkeld en behoort inmiddels tot de standaard software voor creëren en beheren van online media. Waarbij het hier gaat om software van Nederlandse bodem ontwikkeld op .Net. Met ruim 300 implementaties bij meer dan 160 organisaties, waarvan vele internationale spelers, is Snakeware CMS het kloppend hart voor het aansturen en beheren van alle online media.

 

“Uiteraard zijn wij blij met onze resultaten van de afgelopen jaren, maar wij zien meer succes aan de horizon”, vertelt Ate van der Meer, Marketing & Sales Director van Snakeware. Het Sneker internetbureau is trots op haar nominatie voor de FD Gazelle award 2013. Een award die wordt uitgereikt aan de snelst groeiende ondernemingen van Nederland.

 

Het in de wacht slepen van de nominatie geeft een goed gevoel om weer vol enthousiasme aan de slag te gaan richting 2014, met de creativiteit, hoogwaardige technologie, service en dienstverlening die men van het ambitieuze Sneker internetbedrijf gewend is.

 

"Onze vooruitzichten zijn veelbelovend. Wij zien positieve ontwikkeling en verdieping in ons groeiend klantenbestand”, sluit Ate van der Meer, Marketing & Sales Director van Snakeware af.