Sneker Wodka in de mix slaat aan
Nieuwsgierig makende naam Wodkado verkoopt goed
Onder de nieuwsgierig makende naam Wodkado heeft een groepje vrienden uit Sneek het voor elkaar gekregen om een eigen Wodka te ontwikkelen en met succes in de markt te zetten. Wodkado is een premium Wodka met een vleugje caramel dat door een speciale en geheime receptuur, ontwikkeld in Sneek, zorgt voor een ware smaaksensatie. Het Sneker drankje is geproduceerd en gebotteld bij Weduwe Joustra in Sneek in stoere aluminium flessen van 0.7 liter en is door zijn slanke lijn een echte blikvanger. Door gebruik te maken van de beste ingrediënten en met een alcohol percentage van 21% is Wodkado breed toegankelijk. Een fles gaat voor de kadoprijs van € 15,- over de toonbank en het gaat hard, want de voorraad slinkt snel. Bij het zien van de fles, maar vooral na het proeven van de inhoud snap je dat ook direct, want je denkt al snel: “Doe mij ook maar een Wodkado.” Als een olievlek breidt de beschikbaarheid en de afname van het heerlijke Sneker drankje zich over Friesland en Nederland uit. De moderne website met haar Social Media voegt daar nog een extra dimensie aan toe. Men kan daar namelijk cafe’s, restaurants, kroegen of andere mogelijke verkooppunten zoals bijvoorbeeld slijterijen tippen. “Het wordt steeds leuker, zeker als je gebeld wordt door diverse Mitra slijterijen of een gespecialiseerde wijnhandel die Wodkado in het assortiment op willen nemen”, zegt Ate van der Meer, één van de initiatiefnemers.
Sneker Wodka
Het gehele idee achter Wodkado www.wodkado.nl komt uit de koker van 5 Snekers, die ieder hun eigen bijdrage geleverd hebben aan het creëren van het verfrissende drankje in de fraaie verpakking. Zo kwam het oorspronkelijke idee, nu ruim twee jaar geleden, voor de Fresh Flavoured Wodka van de Snekers Ate Kuipers en Jeroen Nooitgedagt, in het dagelijks leven programmeur en stucadoor, die een eigentijds drankje misten, daarmee ruimte zagen in de markt en hier op in wilden spelen. Al snel kwam het idee bij Hans Hoomans, Johan Nieuwenhuis en Ate van der Meer van Snakeware terecht die aan het concept en de contacten begonnen te werken.
Samen ontwikkelden zij het product en gaven het heerlijke drankje gestalte middels het concept onder de merknaam Wodkado. ‘We zagen het idee direct zitten en kwamen al snel met het ruwe concept voor Wodkado’, zegt Ate van der Meer. ‘Vervolgens kwamen wij door te mixen, te proeven en verder de smaak te verfijnen steeds een stapje dichter bij ons doel, namelijk de frisse smaakvolle Wodka mix: Wodkado. Na vele goede reacties van verschillende groepen mensen die wij een Wodkado lieten proeven wisten wij het zeker, dit is het! Zo moet het smaken en zo moeten wij het laten maken. Vervolgens zijn wij naar Heleen Sonnenberg van Weduwe Joustra in Sneek gestapt en hebben wij haar expertise erbij gehaald om onze Wodkado te produceren en te bottelen.’
‘Wij geven met Wodkado graag de voorzet voor het creëren van een speciaal momentje. Verder hebben wij met onze mix heel veel gezelligheid in een aluminium fles weten te verstoppen die erom vraagt ontdekt te worden. Het is een heel toegankelijk drankje voor een brede doelgroep met de beste ingrediënten in een pracht verpakking. Wodkado is het ultieme cadeautje’, sluit Ate van der Meer af.